FORUM

RESUL KELEŞ

Websitesinde Olması Gereken Resmi Bilgiler?

Merhabalar, B2B e-ticaret websitemiz (https://www.demirkayaoptik.com) mevcut. Resmi olarak belirtilmesi gereken ne tür bilgilerin siteye konulması gerekiyor? Aklıma gelen tüm bilgileri ekledim fakat yine de bilmem gerken bir husus var mıdır?

HAYATİ AKYÜZ

Tebrikler. Başarılı bir arayüz ve kurulum olmuş. Bu tür oluşumlarda bu süreçleri tek tek yaşamak biraz zaman alabiliyor. Bu konuda daha büyük platfotmların hukuki sayfalarının incelenmesi süreci kısaltma bakımından faydalı olabiliyor. İyi çalışmalar.

Yanıtla

MERT İHSAN ERÜNSAL

Gayet güzel bir site olmuş tebrik ederim. Sitenin footer kısmı gayet yeterli.

Yanıtla

AHMET GÜMÜŞTEKİN

Mesafeli Satışlar Sözleşmenizi yeniden düzenleyiniz, onun dışında bilgileriniz yeterli.

Yanıtla

RESUL KELEŞ

Mesafeli Satışlar Sözleşmenizi yeniden düzenleyiniz, onun dışında bilgileriniz yeterli.

Merhaba Ahmet bey, Mesafeli satış sözleşmesinde düzenlenmesi gereken neresi var ki anlamadım? Bilgi verirseniz çok memnun olurum. iyi çalışmalar.

Yanıtla

UMUT SELMAN TEKİN

Merhaba,
Bildiğim kadarı ile, Mesafeli satış sözleşmesi, Garanti ve İade sözleşmesi, Üyelik Sözleşmesi, Gizlilik ve GÜvenlik Sözleşmesi gibi sözleşmeleri eklemelisiniz. Pandemiden ötürü Covid bilgilendirmesi eklemenizi öneririm

Yanıtla

DAHAM ÖLMEZ

Daham ölmez kim kim benim hesabım caliyor

Yanıtla

DAHAM ÖLMEZ

Daham ölmez kim kim benim hesabım caliyor

Yanıtla